Meninis mokinių ugdymas - tai būdas atskleisti mokinių saviraiškos galimybes ir poreikius. Kiekvienas vaikas gali ir nori parodyti savo sugebėjimus. Tik reikia paskatinti juos tai daryti.

Š.m. balandžio 18 dieną Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje vyko respublikinė konferencija – festivalis mokytojams ir mokiniams „Saulės vaikai“. Jau ketvirtus metus mūsų gimnazijos mokiniai vyksta į šį renginį. Šiais metais festivalyje gimnazijai atstovavo Igb klasės mokinys Jonas Pocius, kuris renginyje deklamavo eilėraštį ir apdovanotas padėkos raštu. Pažiūrėjome daug įdomių meninių pasirodymų.
Balandžio 30 dieną Šilalės Švietimo pagalbos tarnyboje mokiniams buvo organizuota paroda –  konkursas „Šv. Velykas prisiminus...“ . Mūsų gimnazijos pirmokėliai Julius Gudijonis, Alina Milaševičiūtė, trečiokai Lukas Medveckas bei Emilija Slaboševičiūtė konkurse deklamavo eilėraščius, trečiokų paruošti meniniai darbeliai dalyvavo parodoje – konkurse. Tarp meninių pasirodymų mokiniai atliko įvairias užduotis. Visi šventės dalyviai rinko labiausiai patikusį darbelį. Luko darbelis „Paukštelių lizdelis“ sulaukė daugiausiai „laikų“. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.
Vaikai labai džiaugėsi, galėdami dalyvauti šventėse, nors ir prieš tai reikėjo nemažai padirbėti, repetuoti. Kartu su mokiniais puikiai praleidome laiką, turėjome galimybę vieni kitus geriau pažinti.

Asta Bataitytė, gimnazijos logopedė-specialioji pedagogė 2019-05-15Camera