Rgp 2022
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   

Nuorodos  

 

tamosilale1

smm

kuriame respublika

ES

Nemokama psichologinė pagalba

vaikujaunimo

   

Prisijungimas  

   

Vilniaus Vingio parko stadione, liepos 16-17 dienomis vyko Baltijos šalių jaunių U18 ir jaunimo U20 komandiniai čempionatai. Lietuvos rinktinės komandai atstovavo ir trenerio Severino Čėsnos  treniruojamos Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos lengvaatletės Aistė Mižutavičiūtė (IIIg kl.), kuri varžėsi trišuolio rungtyje ir rutulio stūmikė Ernesta Lasauskaitė (IVg kl.). Aistei šios varžybos buvo pergalingos: geriausiu savo bandymu nušokusi 11,62m, ji iškovojo čempionato bronzą, o Ernesta Lasauskaitė rutulio stūmimo rungtyje užėmė 5-ąją vietą (rez. 10,61m).

Augustė Mižutavičiūtė, IIIg klasės mokinė 2022-07-19Camera

2

Liepos 15 dieną Kaltinėnų kultūros namų salėje vyko brandos atestatų įteikimo šventė. Brandos atestatai įteikti dvidešimt devyniems į savarankiško gyvenimo kelią žengiantiems Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos XIV laidos abiturientams.
Linkime  abiturientams kuo geriausios kloties, tikimės, kad išsipildys visos svajonės. Rankose brandos atestatai, o prieš akis – visas gyvenimas. Sėkmės Jums visiems!
 
Gimnazijos informacija 2022-07-19Camera

222222222

4 gimnazijos lengvaatlečiai - Aistė Mižutavičiūtė, Ernesta Lasauskaitė, Evaldas Katauskas ir Augustė Mižutavičiūtė, lydimi trenerio Severino Čėsnos, liepos 8-9 dienomis dalyvavo Alytaus miesto stadione vykusiame Lietuvos jaunimo čempionate. Sėkmė šypsojosi mūsų trišuolininkei Aistei, kuri tapo šios rungties čempione (rez. 12,01m) bei Ernestai Lasauskaitei, rutulio stūmimo rungtyje (rez. 11,13m ) užėmusiai 2-ąją vietą. Evaldas Katauskas, taip pat dalyvavęs rutulio stūmimo rungtyje, užėmė 8 –ąją vietą (rez. 11,61m ), o Augustė Mižutavičiūtė 400m barjeriniame bėgime pasiekė 9-ąją vietą (rez. 1:12,95min ).
Linkime sėkmės sportininkams, kurie jau liepos 16-17 dienomis kartu su Lietuvos rinktine atstovaus mūsų šaliai Baltijos šalių jaunių ir jaunimo komandiniame čempionate.
 
Augustė Mižutavičiūtė, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos mokinė 2022-07-10
Birželio 22 dieną Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijoje vyko 5 - 8, Ig - IIg klasių mokinių mokslo metų baigimo šventė. Po jos prasideda ilgai lauktos vasaros atostogos – mokykloje nutils pertraukų šurmulys, laiko nevaržys skambutis, nuotaikos nesugadins pažymys – ilsėsimės, keliausime, džiaugsimės visais vasaros teikiamais malonumais.
Šventės metu gimnazijos direktorius Virginijus Andrejauskas pasidžiaugė mokinių pasiekimais 2021-2022 mokslo metais, patiems geriausiesiems įteikė padėkas ir asmenines dovanėles už puikų, labai gerą mokymąsi, Šilalės rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Rasos Kuzminskaitės padėkas mokiniams, sėkmingai dalyvavusiems rajoninėse olimpiadose ir konkursuose. Padėkomis bei asmeninėmis dovanėlėmis apdovanoti mokiniai, padarę didžiausią individualią mokymosi ir pasiekimų pažangą, rajoninių varžybų nugalėtojai ir prizininkai.
Šventėje pasidžiaugta aštuntokų 2021-2022 mokslo metų pasiekimais, jiems įteikti pagrindinio ugdymo programos I dalies pažymėjimai, o dešimtokams, kurie šiais mokslo metais baigė pagrindinio ugdymo programą, - pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai.
Mokinių prezidentė Augustė Mižutavičiūtė apžvelgė 2021-2022 mokslo metų mokinių tarybos veiklą, pakvietė visus būti aktyviais, siūlyti idėjas, kad kitais mokslo metais mokyklinis gyvenimas būtų dar įdomesnis, prasmingesnis.
        
Gražios, šiltos, turiningos, saugios vasaros! Iki pasimatymo rugsėjį!Camera

222222222222222222222222222222222222

Birželio 9 d. mūsų gimnazijos aktų salėje vyko šventė dešimtokams, kurią organizavo pirmokai gimnazistai. Šventės pradžioje dešimtokams buvo priminta, kad šie mokslo metai jiems kitokie - pabaigus pagrindinio ugdymo programą, teks versti naują savo gyvenimo lapą. Laukia nauji išbandymai, kai kuriuos jau kviečia dar neatrastos erdvės.
Šventės pradžioje dešimtokus pasveikino ir sėkmės palinkėjo gimnazijos direktorius Virginijus Andrejauskas. Na, o kokia šventė be šventinės atributikos! Po direktoriaus sveikinimo žodžių „sugriaudėjo patrankos“ ir ant dešimtokų pasipylė spalvotas konfeti lietus. Salėje nuaidėjo skambus juokas ir dešimtokų šūksniai.
Nurimus emocijoms, į sceną buvo pakviesti dešimtokai, kuriems skambutis nuskambėjo paskutinį kartą. Šventės organizatoriai norėjo įsitikinti, ar jie subrendę skrydžiui, todėl suorganizavo sveikatos patikrinimą. Buvo pakviestas „plaučių gydytojas" ir jo ištikimosios „sesutės". „Medikai“ patikrino dešimtokų oro slėgį plaučiuose. Užduotis buvo pakankamai lengva, bet intriguojanti ir be galo linksma.
Išėjus "plaučių gydytojui", į sceną buvo pakviestas "ausų gydytojas". „Pacientai" turėjo po vieną bandymą pasakyti greitakalbę, mat gydytojas norėjo įsitikinti, ar būsimi studentai gerai girdi. Buvo be galo daug juoko.
Po to į sceną žengė "gydytojas okulistas". Kadangi studentai dažnai mokosi naktį, jis patikrino „pacientų" regą. Visiems buvo užrištos akys, jų užduotis – paliesti ir atpažinti jiems visiems gerai pažįstamą Ig klasės mokinį. Pavyko ne visiems. Okulisto konsultaciją lydėjo žiūrovų juokas.
Po sveikatos patikrinimo vedėjai padėkojo medikams ir prabilo apie profesijos pasirinkimo klausimą. Kad dešimtokams būtų lengviau kopti karjeros laiptais, į šventę buvo pakviesti „atstovai“ iš įvairių universitetų, kolegijų bei kitų mokyklų.
Pirmiausiai į sceną žengė "lektoriai iš Lietuvos karo akademijos". Jie pakvietė dešimtokus, kurie buvo susidomėję šia sritimi. Lektoriai pristatė karininko profesiją ir surengė kovines pratybas tarp būsimų studentų. Kova buvo įnirtinga, bet ištverminga. Nugalėtojas pakviestas studijuoti į Karo akademiją.
Po to scenoje pasirodė virtuvės šefas. Į sceną buvo pakviesti "būsimieji kulinarijos atstovai". Jų užduotis buvo tokia: kol grojo muzika, vyko "virimo procesas", jie ėjo ratu aplink indus. Kai muzika nustojo groti, turėjo čiupti ir pakelti indą, kad „neprisviltų maistas“. Likę be puodelių "virtuvę" paliko. Nugalėtojas pakviestas į Tarptautines virtuvės šefų studijas.
Po virtuvės darbų įkarščio pasirodė Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos lektoriai. Į sceną jūreivio profesiją pasimatuoti buvo pakviesti keturi dešimtokai. Užduotis jiems - povandeninio laivo valdymas įveikiant kliūtį. Dauguma mokinių su šia užduotimi susitvarkė lengvai.
Vėliau į sceną žengė lektoriai iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto. Jie besidomintiems medicina dešimtokams skyrė užduotį - kuo skubiau suteikti pirmąją pagalbą sužeistiesiems. Užduotys buvo atliktos pakankamai greitai, „ligoniai“ jautėsi puikiai. Taigi lektoriai dešimtokams akcentavo, jog laukia jų Medicinos universitete.
Šventės kulminacija - puspažymėjimų ir nominacijų dešimtokams įteikimas. Visus sujaudino dešimtokų padėkos žodis savo auklėtojai ir šventės organizatoriams. Na, o kokia šventė be saldžių prizų. Devintokai dešimtokams padovanojo šventinį šakotį, o dešimtokai nustebino įspūdingu tortu.
Šventės pabaigoje aktų salėje suskambėjo gimnazijos daina, o vėliau visi buvo pakviesti išeiti į lauką skraidinti helio balionų, ant kurių dešimtokai užrašė savo didžiausias svajones.
Linkime dešimtokams didžiausios sėkmės ir kuo geriausio skrydžio link savo tikslų!
 
Smiltė Trimirkaitė ir Emilis Norgaila, Ig klasė 2022-06-17Camera

222222222222222222222222222222222222

Penktadienio, birželio 10-osios popietė gimnazijoje buvo kitokia – prieš savaitgalį koridoriuose netilo mokinių šurmulys. Po ilgo pandeminio laikotarpio renginių organizavimo suvaržymų mokiniai rinkosi į ketvirtą kartą organizuojamą ir labai laukiamą renginį - „Naktis mokykloje ‘22“, kuriame galėjo dalyvauti visi norintys 5 - IVg klasių mokiniai.
Įsikūrę klasėse visi susirinko į aktų salę, kur vakaro dalyvius pasveikino ir sėkmingo renginio palinkėjo gimnazijos direktorius Virginijus Andrejauskas, o IIIg klasės auklėtoja Reda Bartkuvienė priminė visiems renginio elgesio taisykles. “Nakties mokykloje’22” iniciatorė, mokinių prezidentė Augustė Mižutavičiūtė kartu su savanoriais pakvietė dalyvauti susipažinimo žaidimuose “Bingo”, “Skalbiankė” ir “Medūza”. Vėliau visi renginio dalyviai, suskirstyti į mišrias komandas, dalyvavo daug juoko, šurmulio, sportinio azarto sukėlusiose linksmosiose estafetėse. 22 val. Muzikos mokytoja Ilona Raudonienė pakvietė visus į smagią liaudiškų šokių vakaronę. Po naktipiečių visos klasės turėjo paruošti ir pristatyti kūrybinę užduotį – atitinkamo žanro parodiją pagal pateiktą filmo ištrauką. Tai buvo puiki proga  pademonstruoti sumanumą, išradingumą ir kūrybiškumą.
Nuo 2 val.   mokiniai dalyvavo veiklose pagal pomėgius: žaidė futbolą, “Neoninį tinklinį”, stalo žaidimus, atliko įvairias užduotis “Naktinio ralio” trasoje. Naktį atsidariusioje IIIg klasės kavinukėje buvo galima pasivaišinti kakava, čiobrelių, mėtų arbata, gardžiais sausainiais. Didelio susidomėjimo sulaukė šeštokų ir jų auklėtojos Nomedos Kasmauskaitės surengta loterija, kurioje visi bilietai buvo laimingi. Už surinktas lėšas šeštokai planuoja Joninių proga nudžiuginti Kaltinėnų senelių globos namų gyventojus.
Mokykla dar tebešurmuliavo ir saulei patekėjus. Sutvarkę klases – miegamuosius, kitas mokyklos erdves mokiniai išsiskirstė į namus nuo neišsimiegojimo naktį limpančiomis akimis, pavargę, bet pilni įspūdžių.
Šis renginys nebūtų įvykęs be mokinių prezidentės, mokinių tarybos, didelio būrio savanorių pagalbos ir per naktį nemiegoti pasiryžusių mokytojų. Nuoširdžiai dėkojame Jums visiems!
 
Birželio 5 dieną Austrijoje, Švechauto mieste, vyko jubiliejinės 50-osios Tarptautinės Franco Šusterio memorialo varžybos. Jose kartu su Lietuvos lengvosios atletikos U16 rinktine dalyvavo Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos 8 klasės mokinys Justas Ašmonas. Sportininką  lydėjo sėkmė. Rutulio stūmimo rungtyje 4kg įrankį nustūmęs 16.01m tapo užtikrinu čempionu. Didžiuojamės sportininku ir linkime sėkmės kitose varžybose.
 
Emilija Ašmonaitė, IIg klasės mokinė 2022-06-15
Gegužės 26 dieną  paskutinis skambutis nuskambėjo dvidešimt devyniems Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos XIV laidos abiturientams. Po paskutinės abiturientų pamokos su auklėtoja Vilma Šimkuviene gimnazijos mažiausieji, pirmokai, palydėjo abiturientus į Kaltinėnų kultūros namų salę, kur vyko Paskutinio skambučio šventė. Sėkmės egzaminuose ir laimingo gyvenimo kelio linkėjo gimnazijos direktorius Virginijus Andrejauskas, Šilalės r. savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Virginijus Kvederys, Kaltinėnų seniūnas Antanas Bartašius, klebonas Narsutis Petrikas, auklėtoja Vilma Šimkuvienė, abiturientės Urtės mama Rita Urbonaitė. Šventinę programą paruošė ir renginį vedė trečiokai gimnazistai (auklėtoja Reda Bartkuvienė), nuotaikingu šokiu nudžiugino pirmokėliai (mokytoja Augenija Višinskienė). Abiturientų dainos, paskutinis valsas ir testamente išsakyti prisiminimai apie gimnazijos suole praleistą laiką žiūrovus ne tik džiugino, bet ir graudino.
Dėkojame trečiokams gimnazistams ir jų auklėtojai Redai Bartkuvienei, muzikos mokytojai Ilonai Raudonienei ir antrokėms gimnazistėms Emilijai, Raimondai, Vaidai, Tomai už kūrybingą ir nuotaikingą renginį. Abiturientams linkime sėkmės jau prasidėjusioje egzaminų sesijoje!Camera

22 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2

Sveikiname 5-6 klasių mergaičių komandą, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos mergaičių futbolo turnyre, skirtame Vaikų gynimo dienai paminėti, laimėjusią III-ąją vietą: Urtę Noreikaitę, Gabiją Gudijonytę, Emiliją Slaboševičiūtę, Augustę Kiniulytę, Augustę Andrijauskaitę, Rugilę Jakaitę, Gerdą Gedvilaitę, Gabrielę Betingytę, Eveliną Bambalaitę!

Sveikiname gimnazijos merginų komandą, 2022 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių „Pavasaris“ atskirų rungčių varžybose iškovojusią I-ąją vietą: Ernestą Lasauskaitę (IVG kl.), Aistę Mižutavičiūtę (IIIg kl.), Vakarę Šiušaitę (IIg kl.), Emiliją Ašmonaitę (IIg kl.), Mariją Reimontaitę (8 kl.), Rugilę Jakaitę (6 kl.)!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą, 2022 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių „Pavasaris“ atskirų rungčių varžybose iškovojusią III-ąją vietą: Evaldą Katauską (IIIg kl.), Astijų Miliauską (IIIg kl.), Dovydą Bambalą (IIg kl.), Robertą Ramanauską (IIg kl.), Martyną Pundiną (IIg kl.), Rojų Trimirką (7 kl.) !
   
   

Lietuvių maža, mes galime išlikti tik savo mokslu, gabumais, darbštumu...

Aleksandras Stulginskis

   
Pamokų laikas
1. 08:00 - 08:45
2. 08:50 - 09:35
3. 09:45 - 10:30
4. 10:40 - 11:25
P 11.25-11.50 5-8 kl.
5. 11:50- 12:35
P 12.35-13.00 I-IVg kl.
6. 13:00 - 13:45 
7. 13:55 - 14:40
   

KK projekto logo

   
Uniformų užsakymas
(dydžių lentelės)
uniformos
   

 Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas

   
© Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija