Nuorodos  

 

tamosilale1

smm

kuriame respublika

ES

Nemokama psichologinė pagalba

vaikujaunimo

   

Prisijungimas  

   
Ruduo ne tik turtingiausias, bet ir spalvingiausias metų laikas. Tiesa, žiedų spalyje jau reta, bet užtat kokie puošnūs tampa miškai, giraitės, parkai, sodai. Tad pasidairykime po juos. Pro tamsiai žalią eglių sieną braunasi šviesios beržų, drebulių, liepų spalvos. Iš tiesų koks puikus spalvų kontrastas! Šiuo metu rudens paletėje pačios gražiausios spalvos. Gamta siūlo mums nuostabiausius peizažus ir natiurmortus, tik sugebėkime visa tai suprasti ir vertinti...
5-8 bei I-IIIg klasių mokiniai atidžiau pažvelgė į rudens spalvų skambėjimą ir jų darbai papuošė gimnaziją parodoje „Rudens simfonija“ .
 
Valentina Kinderienė, dailės ir technologijų vyr. mokytoja 2019-10-15
Ketvirtadienį mūsų gimnazijos IVg ir IIga  klasių mokiniai dalyvavo Krašto apsaugos dienos programoje Pajūryje. Karių profesinę dieną praleidome drauge su Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos bataliono kariais bei kitų mokyklų mokiniais.
Pradžioje vyko turiningi susitikimai su Tauragės karo prievolės poskyrio štabo seržantu  Egidijumi Zėringiu, majoru leitenantu Mindaugu Draguliu,  vyr. leitenantu Pauliumi Nikonovičiumi. Paskaitos iliustruotos vaizdine, video medžiaga, paįvairintos viktorinomis, kuriose noriai dalyvavo ir mūsų mokiniai. Gavome naudingos informacijos, kuri aktuali kiekvienam jaunuoliui. Sužinojome apie Krašto apsaugos sistemą, kariuomenės struktūrą, savanorių pajėgas, galimybes susieti savo gyvenimą su Krašto apsauga. Taip pat buvo pristatytas naujasis Pajūrio batalionas, kurio šūkis : „Už taiką ir laisvę- pabūklų ugnim!“. Sužinojome apie jo struktūrą, vėliavos, emblemos reikšmę. Paskaitų informaciją papildė video medžiaga apie karių tarnybą: dienotvarkę, laisvalaikį, pratybas. Paskaitos buvo ne tik informatyvios, bet ir susietos su Lietuvos istorija, skatinančios mylėti Lietuvą, būti atsakingais už savo kraštą.
Po kareiviškų pietų turėjome galimybę susipažinti su bataliono infrastruktūra, ginkluote, įranga. Daug ką galėjome išbandyti patys. Įdomi patirtis-šaudymo pratybos rudens nuspalvintame miškelyje. Čia galėjo visi norintys išbandyti save šaudydami į taikinį. Smalsu buvo pasimatuoti kareiviškas liemenes, šalmus, išbandyti žiūronus, taikiklius, apžiūrėti karo techniką. Daug smalsuolių subūrė varžybos, kas ilgiau išlaikys pabūklo šovinį. Džiugu, kad jose dalyvavo ir gerai pasirodė du mūsų gimnazistai. Netikėti  buvo prizai nugalėtojams: galimybė iššauti iš pabūklų (istorinio ir šiuolaikinio), žinoma su karių pagalba.
Krašto apsaugos diena baigėsi šūviais iš tikrų pabūklų . Jie nuskambėjo lyg salvės, liudijančios taiką. Bet neužmirškime ir to, ką mums priminė šią dieną kariai : Nori taikos-ruoškis karui.
 
Danguolė Genčienė, IV g klasės auklėtoja n2019-10-14
erasmus2019 m. rugsėjo 30 – spalio 2 dienomis Velingrado mieste Bulgarijoje, vyko pirmasis įvadinis mokytojų susitikimas pagal Erasmus + projektą  „Young Entrepreneurs at School – Go, Research and Explore Environment and Nature („Y.E.S – G.R.E.E.N.“). Mūsų, Aleksandro Stulginskio gimnaziją atstovavo dvi mokytojos: Laima Baltutienė ir Nomeda Kasmauskaitė. Projekto, kuriame dalyvauja Bulgarija, Lietuva, Estija, Čekija, Slovakija ir Italija, pagrindinis tikslas - analizuoti ES ekologiškos ir draugiškos aplinkos ir gamtos išsaugojimo poreikius ir naudą.
 Trys savaitės dienos buvo skirtos susipažinti su partneriais, aptarti būsimas veiklas, suderinti susitikimų kitose šalyse datas ir padiskutuoti kitais darbiniais klausimais, numatytais projekto aprašyme. Viešnagės metu ne tik dirbome, bet ir pabuvojome Plovdiv mieste, kuriame vaikščiojome senamiesčio gatvėmis ir džiaugėmės puikiu oru. Užsukome į Batak miestelį ir jame esantį muziejų, kuriame sužinojome apie Bulgarijos istorijoje paliktus skaudžius svetimos valstybės okupacijos pėdsakus. Ryškūs prisiminimai apie šios šalies kalnus ir kraštovaizdį mus, mokytojas, lydės dar ne vieną dieną. Tikimės, kad užmegzta nauja partnerystė vyks sėkmingai ir mūsų, gimnazijos mokiniai įgis naujų pažinčių bei patirčių, kurios juos visapusiškai praturtins.
 
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis pagal Erasmus+ programą.
 
Laima Baltutienė, Erasmus + projektų koordinatorė Kaltinėnų A. Stulginskio gimnazijoje 2019-10-09Camera

22 2

Sveikiname dailės būrelio „Paletė“ (vadovė mokytoja Laima Šepikaitė) jaunąsias dailininkes, tapus respublikinio piešinių konkurso Europos kalbų dienai paminėti laureatėmis: Aliną Milaševičiūtę (2 kl.), Gabrielę Milaševičiūtę (5 kl.), Juliją Kelpšaitę (5 kl.), Augustę Mižutavičiūtę (Ig kl.), Deimantę Kvecytę (IIgb kl.). Sveikiname Ingą Milaševičiūtę (3 kl.), šiame konkurse 7-10 metų amžiaus grupėje laimėjusiai II-ąją vietą!

Sveikiname gimnazijos lengvaatlečius (mokytojas Severinas Čėsna), Palangoje vykusiame Lietuvos mokinių lengvosios atletikos metimų čempionate iškovojusiems prizines vietas:
Ernestą Lasauskaitę (IIga kl.), iškovojus I-ąją vietą rutulio stūmimo rungtyje,
Evaldą Katauską (Ig kl.), iškovojus III-ąją vietą ieties metimo rungtyje.
Kiekvienais metais auksinis ruduo padovanoja mums prasmingą šventę-Mokytojų dieną. Prasmingą, nes šią dieną mokiniai ir mokytojai būna arčiausiai vieni kitų... Tolerantiškesni, atlaidesni, nuoširdesni, supratingesni vieni kitiems...
Apie artėjančią mokytojų profesinę šventę mūsų gimnazijoje priminė proginė pašto dėžutė, kviečianti mokinius išsakyti pačius gražiausius linkėjimus, komplimentus savo mokytojams.
O penktadienio rytą prie įėjimo mokytojų jau laukė šventiškai nusiteikę abiturientai su žaliais klevo lapais atlapuose. Tai reiškė, kad jie šiandien-mokytojų asistentai, pradedantys mokytojai. Džiaugiamės ir dėkojame trečiokams, kurie taip pat noriai pasirinko mokytojo profesiją vienai dienai. Mokinių vedamos pamokos-įdomi patirtis ne tik jauniesiems mokytojams, bet ir visiems mokiniams.
Po pamokų mokytojai ir mokiniai susirinko į šventinę popietę rudeniškai dekoruotame kabinete. Čia skambėjo dėkingumo žodžiai, dainos mokytojams. Vienu abiturientų stebuklingos lazdelės mostelėjimu  mokytojai pasipuošė gimnazijos emblemomis ir ...tapo mokiniais. Susipažinę su pamokų tvarkaraščiu, jie turėjo vykdyti „žalialapių“ nurodymus, atlikti užduotis. Dailės pamokoje naujieji mokiniai piešė mokyklinę svajonę, svajonių profesiją, mėgstamiausią  animacinių filmų herojų, svajonių šalį, mėgstamiausią gyvūną. Didžiausio susidomėjimo ir juoko sulaukė kūrybinių darbų pristatymas. Skaitymo pamokoje reikėjo perskaityti užkoduotą tekstą, o muzikos pamokoje skambėjo dainos. Nuostabiausia  buvo tai, kad vienos grupės dainai pritardavo kitos, prie jų prisijunkdavo abiturientai ir visa tai virsdavo šventiniu choru širdžių, tuo metu plakančių vienu ritmu.
Pabaigoje abiturientai padėkojo mokytojams už žinias, už pasitikėjimą, už galimybę pasimatuoti mokytojo profesiją, už tai, kad tapę mokiniais, nuoširdžiai atliko užduotis ir pakvietė visus fotosesijai prie Aleksandro Stulginskio paminklo.
Džiaugiuosi savo auklėtinių geranoriškumu, dėkoju už tai, kad įdėjo po dalelę savo širdies, laiko, idėjų, kad suskambėtų šventinė rudens simfonija mūsų gimnazijoje.
Ir kolegoms, ir savo auklėtiniams linkiu tikėjimo tuo, kad viskas, ką darome su meile, turi prasmę.
 
Danguolė Genčienė, IV g klasės auklėtoja 2019-10-08Camera

22222222222222222222

Rugsėjo 27-osios rytas išaušo šviesus ir saulėtas. Atėję į gimnaziją jautėmės kažkaip ypatingai. Būtent tą dieną gimnazijos kiemelyje turėjo vykti paminklo Prezidentui Aleksandrui Stulginskiui atidengimo ceremonija.
Joje dalyvavo 5-IVg klasių mokiniai, mokytojai, rajono mokyklų direktoriai, mūsų partnerių delegacijos iš Kauno bei Jokūbavo, rajono valdžios atstovai, Kaltinėnų seniūnas, parapijos klebonas, paminklo autorius, Kaltinėnų bendruomenės nariai.
Šventinę ceremoniją pradėjo IIIg mokiniai šokiu „Eikim, sesulės“. Gimnazijos direktorius Virginijus Andrejauskas įžanginiame žodyje apžvelgė prasmingą prezidento veiklą, priminė jo nuopelnus. „Jo asmenybė subrendo laisvės aušrai tekant, kai Lietuvai reikėjo šviesių protų, darbščių rankų ir tvirtų pečių“, - tokiais žodžiais į visus kreipėsi renginio vedėjai – direktoriaus pavaduotoja ugdymui Edita Bagdonienė ir abiturientas Lukas Pundinas. Šilalės rajono meras Algirdas Meiženis Aleksandrą Stulginskį apibūdino kaip šviesią ir taurią asmenybę, o Šilalės rajono savivaldybės administracijos direktorius Valdemaras Jasevičius akcentavo ypatingai teigiamą Stulginskių šeimos požiūrį į mokslą. Sveikinimo žodį tarė ir paminklo autorius Osvaldas Nėniškis. Jis pasidalino savo mintimis apie kūrybinį procesą: reikėjo pažinti šio didingo žmogaus gyvenimą, veiklą, studijuoti įvairius šaltinius. Gražių žodžių išgirdome ir iš mūsų partnerių – Kauno Aleksandro Stulginskio bei Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklų-daugiafunkcių centrų atstovų. Džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu su šių mokyklų bendruomenėmis. Buvęs rajono meras Jonas Gudauskas įpareigojo sekti Aleksandro Stulginskio pavyzdžiu ir pajuokavo žvelgdamas į paminklą: „Jis seks, ar jūs lankote pamokas, ar bėgate iš jų...“. Prasmingi žodžiai nuskambėjo ir iš Šilalės rajono savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos Rasos Kuzminskaitės lūpų.
Paminklą Aleksandrui Stulginskiui atidengė Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos direktorius Virginijus Andrejauskas, Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis, skulptorius Osvaldas Nėniškis, o jį palaimino Kaltinėnų parapijos klebonas Narsutis Petrikas.
Renginio pabaigoje IIga klasės skaitovai kreipėsi į Aleksandrą Stulginskį šiais žodžiais:
Juk be Jūsų – galbūt nebūtų ir mūsų.
Juk be Jūsų – tėvynes oras dvelktų kančia,
Juk be Jūsų ašarų – nebūtų lietaus.
Juk be Jūsų mažyčio džiaugsmo – nebūtų saulės,
Juk be Jūsų vilties – nebūtų žvaigždžių.
Juk be Jūsų – nebūtų Lietuvos.
Gimnazijos dainininkai Prezidentui skyrė dainas „Mano Lietuva“ ir „Baltas kelias“ (vadovė Ilona Raudonienė).
Paminklo atidengimo ceremoniją vainikavo gimnazijos mokinių prezidentės Ūlos Ivinskytės kalba. „Iš Aleksandro Stulginskio mes galime pasimokyti doros, rūpestingumo, drąsos, visuomeniškumo, atsidavimo savo darbui, šeimai ir Tėvynei<...> Tegul šis paminklas mums būna kaip priminimas, ko mes turėtume siekti bei pavyzdys, kad tauta moka vertinti savo įkvėpėjus“, - sakė Ūla. Ji pakvietė visus sudainuoti gimnazijos dainą.
Nors šventė baigėsi, tačiau dar ilgai mūsų širdyse gyvens nuostabiausios jos akimirkos.
 
Ligita Andrijauskienė, lietuvių kalbos vyr. mokytoja 2019-10-04Camera

2222222222222222222222222222222222222222222222

Rugsėjo 20 dieną Kaltinėnų  Aleksandro Stulginskio gimnazijos  1-4 klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje "Sveika gyvensena". Paskaitą skaitė lektorė Šilalės sveikatos biuro stebėsenos specialistė Jurgita Valančienė.
 Lektorė teigė, kad sveika gyvensena – tai kasdienis gyvenimo būdas, kuris stiprina ir tobulina organizmo rezervines galimybes, padeda žmogui išlikti sveikam, išsaugoti ar net gerinti savo sveikatą. Sveikos ir saugios gyvensenos pagrindai formuojasi ankstyvoje vaikystėje. Didžiausią dėmesį vaikams rekomendavo skirti asmens higienai, laikysenai,  miego ir dienos rėžimui, fiziniam aktyvumui, sveikai mitybai ir jos įpročiams, valgymo kultūrai. Sveikai maitintis turime, kad galėtume augti, turėtume energijos žaisti ir mokytis bei tam, kad gautume įvairių vitaminų ir mineralinių medžiagų, kurios būtinos norint turėti sveikus dantukus, kaulus, sveiką odą. Lektorė akcentavo vaikams apie greito maisto,  saldžių gėrimų žalą sveikatai, kad prieš valgymą būtinai reikia plauti rankas, visada valgyti prie stalo, naudoti valgymui skirtus įrankius. Tai pat  būti fiziškai aktyviems, nes reguliarus judėjimas-gyvybiškai svarbus įprotis, kurį įdiegti vaikystėje tiesiog būtina. Sportas padeda atsipalaiduoti, gerina medžiagų apykaitą, svarbus, kad būtumėte stiprūs, gražūs ir sveiki.
Sveika gyvensena lemia sveikesnį kūną, geresnę savijautą, mažina nutukimą.  Labai tikimės, kad vaikai pritaikys bent dalį gautos informacijos realiame gyvenime, saugodami ir stiprindami savo sveikatą.
 
Nijolė Klapatauskienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje 2019-09-25Camera

22

Rugsėjo 16-22 dienomis  Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijoje vyko renginiai, skirti „Europos judumo savaitei“ paminėti.
Europos  judumo  savaitė - tai didžiausia tvaraus judėjimo kompanija pasaulyje, kurios renginiai vyksta kasmet rugsėjo 16-22 dienomis. 2019 metų Europos judumo savaitės tema – „Žingsniuokime kartu!“ Norima atkreipti dėmesį į ėjimą pėsčiomis kaip susisiekimo rūšį, kuri dažnai yra nepakankamai įvertinama.
Rugsėjo 16 dieną gimnazijos ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir 1-4 klasių vaikai dalyvavo  linksmosiose mankštelėse, kurias vedė Šilalės visuomenės sveikatos biuro specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą  Giedrė Fasci. Vaikai su kamuoliukais atliko įvairius raumenų stiprinimo bei tempimo pratimus. Aktyvi mankšta padeda pagerinti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, kvėpavimo funkciją, mažina stresą, gerina nuotaiką, padeda sukoncentruoti dėmesį, kuris vaikams reikalingas pamokų metu.
Rugsėjo 18 dieną visi gimnazijos mokiniai dalyvavo akcijoje “Aplink mokyklą“. Priešmokyklinė grupė, 1-4klasių mokiniai ėjo apie mokyklos teritoriją ir suskaičiavo savo žingsnelius, 5-8, lg-IVg klasių mokiniai dalyvavo judriosiose pertraukėlėse, kurių  metu kartu su mokytojais ėjo aplink mokyklos stadioną.
Rugsėjo 19 dieną 5-8, Ig-IVg klasių komandos dalyvavo dviračių varžybose, atliko įvairias užduotis su dviračiais. Jose I –ąją vietą laimėjo Ig klasės komanda, II – ąją aštuntokai, III –iąją vietą iškovojo IIgb klasės komanda.
Rugsėjo 20 dieną per kūno kultūros pamokas mokiniai mokėsi vaikščioti su šiaurietiško ėjimo lazdomis. Mokymus vedė  Šilalės visuomenės sveikatos biuro specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą  Giedrė Fasci.
Aktyvus judumas nėra brangus ir yra prieinamas visiems.
 
Nijolė Klapatauskienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje 2019-09-25Camera

22 2 2 2 2 2 2

 

Rugsėjo 6 dieną Kaltinėnų  Aleksandro Stulginskio gimnazijoje vyko renginys „Sportuok ir būsi sveikas“. Renginio metu  5-8, I-IVg klasių mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse: žaidė futbolą, krepšinį, tenisą, traukė virvę, rankos taiklumą išbandė smiginio rungtyje. Daugiausia emocijų sukėlė virvės traukimas. Jėgas išbandė mergaitės prieš mergaites, berniukai prieš berniukus, klasė prieš klasę. Renginys suteikė daug teigiamų emocijų komandų sirgaliams, buvo daug plojimų ir azartiškų palaikymo šūksnių. Visi mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais, atminimo dovanėlėmis.
Fizinis aktyvumas yra labai svarbus gerinant ir stiprinant žmogaus sveikatą bei mažinant riziką susirgti lėtinėmis ligomis. Žmogui fizinio aktyvumo reikia lygiai taip pat, kaip maisto ir oro. Nuo judėjimo priklauso tinkamas organizmo ir jo sistemų bei organų vystymasis. Tai ypač svarbu vaikams, kurie intensyviai auga, tvirtėja ir tobulėja. Vaikai judresni už suaugusiuosius, bet pastaruoju metu jie tampa mažiau judrūs. Pakankamas judėjimo aktyvumas yra vienas iš svarbiausių lėtinių neinfekcinių ligų ir nutukimo profilaktikos veiksnių, geresnės gyvenimo kokybės pagrindas.  Remiantis 2018 m. mokyklinio amžiaus vaikų gyvensenos tyrimu – HBSC nustatyta, kad tik penktadalis mokinių yra kasdien fiziškai aktyvūs, ir ši situacija yra stabiliai prasta. Net 81,8 proc. mokinių kasdien nėra pakankamai fiziškai aktyvūs. Mergaitės yra fiziškai pasyvesnės už berniukus. Pasaulinė sveikatos organizacija rekomenduoja, kad 5-17 metų amžiaus vaikams į fizinę veiklą įeitų: žaidimai, vaidinimai, sportavimas, keliavimas, kūno kultūros užsiėmimai ar suplanuota mankšta. Tai vyksta šeimos, mokyklos, bendruomenės veiklos kontekste. Siekiant pagerinti kvėpavimo sistemos veiklą, palaikyti sveiką ir stiprią kaulų ir raumenų sistemą, užtikrinti tinkamą širdies darbą, normalią medžiagų apykaitą bei sumažinti nerimo ir depresijos simptomus, patariama 5-17 metų amžiaus vaikams  kasdien bent 60 min. skirti vidutinio ir stipraus intensyvumo fizinei veiklai. Jeigu kasdien fizinė veikla bus pratęsiama per 60 min., tai vaiko sveikata dar labiau pagerės.  Didžioji vaiko fizinės veiklos dalis turėtų vykti lauke. Didelio intensyvumo fizinė veikla, kuri stiprina kaulus ir raumenis, turi vykti bent tris kartus per savaitę. Svarbu ugdyti vaikų poreikį būti fiziškai aktyvesniems ir siekti, kad tai taptų neatskiriama jų kasdienio gyvenimo dalimi.  Pakankamas judėjimas yra svarbus veiksnys, lemiantis fizinę, psichinę ir socialinę vaiko gerovę.
 
Nijolė Klapatauskienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje 2019-09-10Camera

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 

 

Rugsėjo 1- osios skambutis, sukvietęs visus moksleivius į mokyklą, mūsų, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijoje, šiemet pirmąją mokslo metų savaitę pasitiko kiek neįprastai ir šiek tiek kitaip nei ankstesniais metais: 5 - 8 ir I - II gimnazinių klasių moksleiviams buvo organizuojama savaitė be pamokų, pamokos pagal sudarytą tvarkaraštį vyko tik III - IV gimnazinių klasėms.
Rugsėjo 3 dieną visoms klasėms vyko bendruomeniškumo pamokos, kurias organizavo klasių vadovai. Rugsėjo 4 dieną projektinę veiklą „Pažintinė kelionė po Lietuvą“ organizavo humanitarinių dalykų mokytojai. Trijų koncentrų klasės atliko diferencijuotas ir integruotas užduotis: tyrinėjo, rinko medžiagą, ją sistemino, rengė pranešimus, pristatė ir apibendrino. Moksleiviai ugdė kūrybiškumą, gebėjimus dirbti grupėje, kalbinius įgūdžius (lietuvių kalbos ir užsienio kalbų). Rugsėjo 4 diena buvo skirta tiksliesiems, gamtos ir menų mokslams. Moksleiviai taip pat atliko įvairias diferencijuotas ir integruotas tiriamąsias užduotis, matavo ir skaičiavo įvairius atstumus,taikė fizikos ir chemijos žinias, vėliau, integruodamiesi su daile, parengė pranešimus ir juos pristatė. Rugsėjo 6 diena - sporto diena. Kūno kultūros mokytojai visoms klasėms  gimnazijos stadione organizavo projektinę veiklą „Sportuok ir būsi sveikas“.
Gimnazijoje organizuota savaitė be pamokų (projektinė veikla) - puiki galimybė ugdyti kūrybiškumą. Integruota ugdomoji veikla netradicinėjese erdvėse skatina mokinius mokymąsi sieti su tikrove, ieškoti sąsajų tarp daiktų ir reiškinių, pratintis dirbti grupėje drauge su kitais, sprendžiant vieną ar kitą visiems aktualią problemą. Dalyvavimas projektuose praplėtė vaikų akiratį, leido mokytis ir pažinti priimtinu ir įdomiu  būdu, visi dar kartą įsitikino, kad darbas projektinėje veikloje kelia motyvaciją, norą kuo daugiau sužinoti ir išbandyti, skatina kūrybiškumą.
 
Petras Gedvilas, lietuvių kalbos mokytojas ekspertas, gimnazijos metodinės tarybos vadovas 2019-09-10Camera

2 2 2 2 2 2 2 2 2 2

   
   

Lietuvių maža, mes galime išlikti tik savo mokslu, gabumais, darbštumu...

Aleksandras Stulginskis

   
Pamokų laikas
1. 08:00 - 08:45
2. 08:50 - 09:35
3. 09:45 - 10:30
4. 10:40 - 11:25
5. 12:05- 12:50
6. 12:55 - 13:40 
7. 13:50 - 14:35
   
Uniformų užsakymas
(dydžių lentelės)
uniformos
   

 Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas

   
© Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija