Eil. Nr. |
Konkursas, olimpiada, kt. |
Mokinio vardas, pavardė, užimta vieta ar kt. skatinimas |
Mokytojo v. pavardė |
1. |
Matematikos olimpiada |
Marius Bartkus (IIg kl.) – III vieta |
A.Jocienė |
2. |
Vakarų Lietuvos 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada (II etapas) |
Nojus Judeikis (7 kl.) – II vieta |
A.Jocienė |
3. |
Fizikos olimpiada |
Marius Bartkus (IIg kl.) – II vieta Justas Stončius (IVg kl.) – II vieta |
D.Vasiliauskaitė |
4. |
Biologijos olimpiada |
Alvinas Adomavičius (Ig kl.) – III vieta Emilija Ašmonaitė (IIIg kl.) – III vieta Augustė Mižutavičiūtė (IVg kl.) – II vieta Nojus Judeikis (7 kl.) – II vieta Gustė Gedvilaitė (5 kl.) – II vieta |
L.Martinavičienė |
5. |
Chemijos olimpiada |
Marius Bartkus (IIg k.) – III vieta Julius Jorudas (IIg kl.) – I vieta Emilija Ašmonaitė (IIIg kl.) – I vieta |
D.Gailienė |
6. |
Geografijos olimpiada |
Justas Stončius (IVg kl.) – I vieta Julius Jorudas (IIg kl.) – II vieta Emilija Ašmonaitė (IIIg kl.) – II vieta Alvinas Adomavičius (Ig kl.) – III vieta |
S.Zaikauskienė |
7. |
Anglų kalbos konkursas (9-10 kl.) |
Julius Jorudas (IIg kl.) – I vieta |
D.Mižutavičienė |
8. |
Anglų kalbos olimpiada |
Emilija Ašmonaitė (IIIg kl.) – III vieta |
L.Linkė |
9. |
Meninio skaitymo konkursas |
Raigardas Trimirka (6 kl.) – I vieta |
A.Kinderienė |
10. |
Epistolinio rašinio konkursas |
Raigardas Trimirka (6 kl.) – I vieta |
A.Kinderienė |
11. |
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“ |
Airidas Zdanavičius (IIg kl.) – 1 vieta rajone Juniorų grupėje; Marius Bartkus (IIg kl.) – II vieta rajone Juniorų grupėje; Augustas Zdanavičius (6 kl.) – II vieta rajone Bičiulių grupėje; Luknė Trimirkaitė (3 kl.) – I vieta rajone Mažylių grupėje; Emilis Zaranka (4 kl.) – III vieta rajone Mažylių grupėje. |
A.Jocienė R.Bartkuvienė N.Čėsnienė R.Daunorienė |
12. |
Šilalės r. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių rudens kroso varžybos |
Inga Milaševičiūtė (6 kl.) – III vieta Vakarė Šiušaitė (IIIg kl.) – III vieta |
L.Kumža V.Šimkuvienė P.Grinaveckas |
13. |
Šilalės r. mokyklų žaidynių futbolo varžybos (2010m. gim. ir jaunesnių) |
Berniukų komanda – III vieta: Julius Gudijonis (5 kl.), Dominykas Jasaitis (5 kl.), Nojus Stonys (5 kl.), Gabrielius Strodomskis (5 kl.), Lukas Viliušis (5 kl.), Ramūnas Ramanauskas (5 kl.), Eimantas Zdanavičius (5 kl.), Airidas Arcišauskias (6 kl.), Julius Katauskas (6 kl.), Eimantas Zdanavičius (5 kl.) |
P.Grinaveckas |
14. |
Šilalės r. mokyklų žaidynių futbolo varžybos (2008m. gim. ir jaunesnių) |
Mergaičių komanda – III vieta: Monika Kasputytė (8 kl.), Jogailė Kinderytė (8 kl.), Evelina Tūtoraitytė (8 kl.), Sandra Lidžiūtė (8 kl.), Gabija Gudijonytė (7 kl.), Augustė Kiniulytė (7 kl.), Urtė Noreikaitė (7 kl.), Milda Pociūtė (7 kl.), Emilija Slaboševičiūtė (7 kl.), Julija Teresė Sadauskytė (7 kl.), Augustė Andrijauskaitė (7 kl.), Rugilė Jakaitė(7 kl.) |
V.Šimkuvienė |
15. |
Šilalės r. mokyklų žaidynių kvadrato varžybos (2010m. gim. ir jaunesnių) |
Mergaičių komanda – I vieta: Agnė Pamedytytė (6 kl.), Gabija Karžinauskaitė (6 k.), Goda Židickytė (6 kl.), Inga Milaševičiūtė (6 kl.), Urtė Pundinaitė (6 kl.), Evelina Bambalaitė (6 kl.), Gerda Gedvilaitė (6 kl.), Gabrielė Betingytė (6 kl.), Gaudrė Gusarovaitė (5 kl.), Dina Bosaitė (5 kl.) Berniukų komanda – III vieta: Airidas Arcišauskas (6 kl.), Augustas Zdanavičius (6 kl.), Julius Katauskas (6 kl.), Raigardas Trimirka (6 kl.), Darius Zakaras (6 kl.), Dominykas Jasaitis (5 kl.), Julius Gudijonis (5 kl.), Julius Pocius (5 kl.) |
L.Kumža |
16. |
Šilalės r. mokyklų žaidynių tinklinio varžybos (2006m. gim. ir jaunesnių) |
Gimnazijos komanda – II vieta: Simona Pociūtė (IIIg kl.), Raminta Petrauskytė (IIg kl.), Gabrielė Nugarytė (IIg kl.), Gintarė Pamedytytė (8 kl.), Jogailė Kinderytė (8 kl.), Monika Kasputytė (8 kl.), Evelina Tūtoraitytė (8 kl.), Sandra Lidžiūtė (8 kl.), Emilija Radimonaitė (8 kl.), Gabija Gudijonytė (7 kl.) |
V.Šimkuvienė |
17. |
Šilalės r. mokyklų žaidynių tinklinio varžybos (2006m. gim. ir jaunesnių) |
Gimnazijos komanda – III vieta: Dovydas Durša (IIg kl.), Pijus Petrikas (IIg kl.), Ignas Milius(IIg kl.), Rytis Razbadauskas (IIg kl.), Airidas Zdanavičius (IIg kl.), Dominykas Jonuška (IIg kl.), Vakaris Batingis (Ig kl.), Martynas Šiurys (Ig kl.), Gabrielius Bambalas (Ig kl.), Augustas Zanavičius (6 kl.) |
V.Šimkuvienė |
18. |
Šilalės r. mokyklų žaidynių smiginio (klasikinio) varžybos |
Merginų komanda – III vieta: Vaida Kasparavičiūtė (IVg kl.), Dovilė Tamašauskaitė (IVg kl.) |
V.Šimkuvienė |
19. |
Šilalės r. mokyklų žaidynių šaškių varžybos (2007 m. ir jaunesnių) |
Gimnazijos komanda – III vieta: Evelina Bambalaitė (6 kl.), Augustas Zdanavičius (6 kl.), Nojus Judeikis (7 kl.), Gustas Petrokas (7 kl.) |
V.Šimkuvienė |
20. |
Šilalės r. mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių (2008 m. ir jaunesnių) varžybos |
Gimnazijos komanda – III vieta: Alina Milaševičiūtė (5 kl.), Inga Milaševičiūtė (6 k.), Rugilė Jakaitė (7 kl.), Emilija Slaboševičiūtė (7 kl.), Lukas Medveckas (7 kl.), Rojus Trimirka (8 kl.), Justinas Černiauskas (8 kl.), Lukas Gudinskas (8 kl.) |
V.Šimkuvienė, P. Grinaveckas L.Kumža |
21. |
Šilalės r. mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos |
Gimnazijos komanda – III vieta: Vakarė Šiušaitė (IIIg kl.), Justina Tamašauskaitė (IIIg kl.), Emilija Ašmonaitė (IIIg kl.), Augustė Mižutavičiūtė (IVg kl.), Aistė Mižutavičiūtė (IVg kl.) |
V.Šimkuvienė S.Čėsna |
22. |
Sporto šventė „Bėgimas aplink Pajūrį 2018“ |
Gustė Katauskaitė (2 kl.) – I vieta, Inga Milaševičiūtė (6 kl.) – I vieta, Rojus Trimirka (8 kl.) – I vieta, iVakarė Šiušaitė (IIIg kl.) – I vieta, Rugilė Jakaitė (7 kl.) – II-vieta. |
V.Šimkuvienė S.Čėsna |
23. |
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos draugiškos tinklinio varžybos, skirtos veiksmo savaitei „Be patyčių“ |
Padėkos gimnazijos 6-7 ir 8-Ig klasių tinklinio komandoms |
V.Šimkuvienė, |
24. |
Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos bėgimo varžybos „Kutaliai – Kaltinėnai“ |
Luknė Trimirkaitė (3kl.)– I vieta (2012 m. ir jaun.grupė) Ainė Trimirkaitė (priešmokykl.gr.) – II vieta (2012 m. ir jaun.grupė) Tomas Paulauskas (2 kl.) - III vieta (2012 m. ir jaun.grupė) Deimantė Tamašauskaitė (ikimokykl.gr.) – III vieta (2012 m. ir jaun.grupė) Vakarė Šiušaitė (IIIg kl.) – I vieta (2004 m. grupė) Dina Bosaitė (5 kl.) – III vieta (2011-2008 m. grupė) |
V.Šimkuvienė, P.Grinaveckas, L.Kumža |
25. |
Moksleivių piešinių ir plakatų konkursas „Grėsmės šalia mūsų“ |
Rugilė Banitauskaitė (4 kl.) – II vietos laimėtoja; Gabija Kvošytė (4 kl.) – III vietos laimėtoja; Emilė Šadbaraitė (3 kl.) – III vietos laimėtoja |
R.Daunorienė N.Čėsnienė |
26. |
Šilalės rajono vaikų ir jaunimo piešinių konkursas „Tautinis kostiumas. Tradicija ir dabartis“ |
Julija Teresė Sadauskytė (7 kl.) –diplomas už III vietą 11-14 metų amžiaus grupėje; Goda Končauskytė (7 kl.) – padėka už dalyvavimą konkurse |
V.Kinderienė |
27. |
Šilalės rajono tradicinių šokių šventė – varžytuvės „Šok, žemaiti, šonke 2023“ |
Varžytuvių nugalėtojų diplomas – Martynui Šiuriui ir Marijai Reimontaitei (Ig kl.); Padėka šauniausiai pašokusiems šokį „Žemaitikė“ tarp pradedančiųjų šokėjų – Emiliui Kedžiui/Emilijai Kėblaitei (Ig kl.); Padėka už dalyvavimą varžytuvėse – Algirdui Navardauskui/Kamilei Pundinaitei (Ig kl.); Martynui Petkui/Kamilei Ramanauskaitei (Ig kl.); Emiliui Kedžiui/Emilijai Kėblaitei (Ig kl.) |
I. Raudonienė |
28. |
Etninė akcija „Visa Lietuva šoka“ |
Padėka būreliui „Etnokultūros studija“ – už dalyvavimą akcijoje |
I. Raudonienė |
29. |
Šilalės Vlado Stankevičiaus muziejaus filialas Baublių muziejus |
Padėka Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijai už bendradarbiavimą įgyvendinant projektą „Baublio gimtinės kultūriniais takais“ |
L.Baltutienė |
30. |
Lietuviškos – patriotinės dainos festivalis „Marš, marš, kareivėliai“ |
Nominacija „Geriausia lietuvių autoriaus daina“ – IIIg klasės vokalinei grupei: Emilijai Ašmonaitei, Vaidai Gajauskaitei, Raimondai Pociūtei, Katrei Urbonaitei |
I.Raudonienė |
31. |
Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų konkursas (vietinis turas) „Tramtatulis -2023“ |
Padėka Emilijai Ašmonaitei (IIIg kl.) |
I.Raudonienė |
32. |
Moksleivių teisinių žinių konkursas „Temidė“ |
Padėka gimnazijos komandai už dalyvavimą I-ajame konkurso etape |
V.Ševčenka |