Balandžio 12 dieną gimnazijoje buvo vykdoma projektinė veikla, skirta planuoti savo karjerą bei susipažinti su įvairiomis profesijomis bei aukštųjų ir profesinių mokyklų studijų programomis.
Jau tradiciniu tapusiame renginyje „Mano artimi  ir tolimi tikslai“ dalyvavo 7-8 klasių mokiniai bei I-IV klasių gimnazistai. Mažesnieji tą dieną vyko į edukacines išvykas.
Gimnazistai susitikime su Šilalės rajono savivaldybės meru Jonu Gudausku ir verslininku Dainiumi Bergeliu diskutavo apie galimybes būti naudingam savo kraštui bei kaip aktyvaus piliečio poziciją suderinti su profesine veikla. Aktyvios veiklos galimybes su mokiniais aptarė ir Šilalės rajono visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis Stalas“ atstovai.
Policininko profesiją pristatė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono  policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Rasa Sadauskytė ir buvęs gimnazijos mokinys, dabar laikinai einantis Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjo  pareigas Aivaras Andrijauskas.
Savo studijų programas pristatė Kauno kolegija, Klaipėdos valstybinė kolegija ir Telšių regioninis profesinio mokymo centras. O su Šilutės rajono Švėkšnos tradicinių amatų centro lektorėmis mokiniai liejo žvakės ir darė vėtrunges.
Susidomėjimo sulaukė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės ir Bardinų pasienio užkardos pareigūnai bei kinologų pademonstruotas užsiėmimas su šunimis.
Didelio būrio svečių sulaukėme iš   Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Klaipėdos regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Tauragės poskyrio profesinės karo tarnybos bei  Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės 308 pėstininkų kuopos. Kariai pristatė savo profesiją, rodė ginklus, tikrino žinias protmūšyje, o Tauragės karo prievolės ir komplektavimo poskyrio verbuotojas vyr. srž. Gedeminas Gedgaudas surengė sportinės ištvermės pareikalavusias estafetės varžybas.
Profesinės dienos veiklose dalyvavo ir svečiai iš Rumunijos, Italijos, Turkijos,  Slovėnijos – buvo vykdomas Erasmus+ projektas. Projekto dalyviai susitiko su Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centro kartu su partneriais VšĮ “Europos namai“ iniciatyvą "Būkim pažįstami" rengiančiais atstovais, dalyvavo diskusijoje apie toleranciją ir stereotipus su Lietuvoje gyvenančiais, studijuojančiais ar dirbančiais trečiųjų (ne ES) šalių piliečiais.
 Projektinė veikla buvo užbaigta klasės valandėlėse, kartu su auklėtojomis aptariant šios dienos sėkmes bei planuojant tolimesnius savo karjeros žingsnius.

Klasės auklėtojų metodinės grupės pirmininkė, Nomeda Kasmauskaitė 2019
-04-26Camera