Nuorodos

Prisijungimas

Kasmetinėse lengvosios atletikos vaikų, jaunučių ir jaunių ,,Žemaitijos taurės“ varžybose Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos sportininkai, vadovaujami trenerio Severino Čėsnos, puikiais rezultatais užbaigė žiemos sezoną ir grįžo su taurėmis.
Šiose varžybose lengvaatlečiai pagerino net du nuo seno gyvavusius gimnazijos rekordus! Vienas iš jų – Ernestos Lasauskaitės ( Iga kl.). Ernesta rutulio stūmimo rungtyje buvo nepralenkiama – įrankį nustūmė net 13,17m. Juk tai iš tiesų puikus rezultatas! Šis pasiekimas Ernestai užtikrino ir pirmosios vietos apdovanojimą. Toje pačioje rungtyje antrosios vietos prizą parsivežė Emilija Ašmonaitė (7 kl.). Emilija rutulį nusviedė 11,07m. ir taip pat pelnė taurę.
Antrąjį gimnazijos rekordą pavyko pasiekti šuolininkei į tolį Aistei Mižutavičiūtei (8 kl.). Geriausiu bandymu ji nušoko 4,99m. Šis rezultatas buvo lemtingas ir atnešė Aistei nugalėtojos apdovanojimą.
Trišuolio rungtyje mūsų gimnazijai atstovavo Gabrielė Kasputytė (IIg kl.). Gabrielė geriausiu savo bandymu nušoko 9,53m. ir iškovojo trečiosios vietos apdovanojimą.
Sprinto rungtyje kovėsi Augustė Mižutavičiūtė (8 kl.). 60 m distanciją Augustė įveikė per 8:74s. ir bendroje įskaitoje užėmė 5-ąją vietą.
1000 m bėgimo rungtyje varžėsi Eligijus Katauskas (7 kl.). Šią distanciją Eligijus įveikė per 3:28min. ir taip pat užėmė 5-ąją vietą.
Berniukų – jaunučių rutulio stūmimo rungtyje nenugalimas buvo mūsų gimnazijos atstovas Evaldas Katauskas (8 kl.). Evaldas rutulį nusviedė 12,81m. ir iškovojo pirmosios vietos apdovanojimą.
Taip pat labai džiaugiamės 2019-03-23 vykusiame vaikų finaliniame etape mūsų gimnazijos jaunesniųjų atstovų pasiektais rezultatais. Rutulio stūmimo rungtyje šauniai pasirodė Justas Ašmonas (5 kl.), įrankį nustūmęs 11,82m. Šis rezultatas pelnė Justui antrosios vietos apdovanojimą. Toje pačioje rungtyje dalyvavo Smiltė Trimirkaitė (6 kl.). Jos geriausias rezultatas – 8,54m. Smiltė bendroje įskaitoje užėmė penktąją vietą. 600 m bėgimo rungtyje šeštas parbėgo jauniausias mūsų gimnazijos sportininkas Rojus Trimirka (4a kl.). Jo rezultatas – 1:55min.
Džiaugiamės savo rezultatais ir tikimės jų ir ateityje.