Nuorodos

Prisijungimas

Gegužės 2 dieną, po rekonstruoto stadiono atidarymo šventės vyko Šilalės rajono mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių ir trikovės varžybos, kuriose dalyvavo lengvaatlečių komandos iš Šilalės Simono Gaudėšiaus, Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus, Laukuvos Norberto Vėliaus, Pajūrio Stanislovo Biržiškio, Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijų, Žadeikių, Pajūralio pagrindinių ir Upynos Stasio Girėno mokyklų. Jaunieji sportininkai rungėsi 100m, 400m, 1000m, estafečių 4x100m bėgimo rungtyse, šuolių į tolį, į aukštį, rutulio stūmimo rungtyse. Šiose varžybose sėkmingai pasirodė mūsų gimnazijos merginių ir vaikinų komandos. Merginos laimėjo I –ąją vietą, vaikinų komanda, nusileidusi Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus ir Šilalės Simono Gaudėšiaus komandoms, iškovojo III-ąją vietą.

I-ąją vietą ir aukso medalius iškovojo Gabrielė Auškalnytė (IVg kl.) 100m bėgimo, Ernesta Lasauskaitė (6a kl.)ir Robertas Baltutis (IIg kl.) rutulio stūmimo rungtyje. Merginos buvo neaplenkiamos estafečių 4x100m bėgimo rungtyje. Sidabro medaliais pasipuošė ir II-ąją vietą laimėjo Saida Šiušaitė (Iga, 400m), Deimantė Gedvilaitė (IIIg kl., šuolis į tolį), Lukas Bačiulaitis (IIg kl., šuolis į tolį). Trečiosios vietos ir bronzos medalių laimėtojais tapo Gabrielė Kasputytė (7 kl., 100m), Paulius Kasputis (IIg kl., 400m), Justas Čėsna (7 kl., rutulio stūmimas), taip pat vaikinų komanda estafečių 4x100m bėgimo rungtyje.

Linkime merginoms sėkmės kituose varžybų etapuose, ginant rajono garbę!