Spl 2016
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   

Nuorodos  

 

tamosilale1

smm

kuriame respublika

ES

Nemokama psichologinė pagalba

vaikujaunimo

   

Prisijungimas  

   

Mes – paukščiai, išskridę iš Tavo rankų.
Mes – žiedai, pražydę Tavo akių šviesoje.
Mes – klevo lapai, krentantys po klasės langu,

Kurioje Tu saugai atminimą, brandini tikėjimą,

Kad būsime dori ir sąžiningi.

Spalvingų rudeninių medžių lapais nubarstytu taku atėjo Tarptautinė mokytojų diena, nešina nuoširdžiausią pagarbą Mokytojui. Tai diena, kai siekiama atkreipti dėmesį į itin svarbų mokytojo darbą.

Ankstų spalio 5-osios rytą mūsų gimnazija buvo sklidina šventiškos nuotaikos ir džiugesio. Aidint muzikos akordams, abiturientai pasitiko mokytojus su pačių dvyliktokų nuoširdžiai gamintomis gėlėmis ir šiltais sveikinimais. Vos įžengusius į mokytojų kambarį, pedagogus pradžiugino mokinių tarybos ir abiturientų paruošta staigmena – ant sienos akį vėrė ryškių spalvų plakatas “Su Tarptautine mokytojų diena”, ant stalo puikavosi laimės sausainukai su viduje esančiu posakiu ar sentencija, kuri skirta žmogų įkvėpti, pralinksminti ar susimąstyti. Šalia laimės sausainukų maloniai žvilgsnį traukė prasmingi  sveikinimo ir padėkos žodžiai.

Spalio 1 dieną visame pasaulyje minima pagyvenusių žmonių diena. Šia diena skatinama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms.

Kupini geros nuotaikos ir nešini pilną skrynią dainų, pasakojimų, istorijų, o rankose - būgnelius, armoniką ir gitaras, mūsų gimnazijos ateitininkų būrelis išskubėjo aplankyti senolių. Garbaus amžiaus gyventojams mokiniai dovanojo savo šypsenas, linkėjimus, pasakojo prasmingas istorijas. Pritariant būgneliams, gitarų ir armonikos melodijai, šildė senelių sielas jausmingomis dainomis.

Senjorai nustebę džiaugėsi mokinių dėmesiu, pasidalinta gera nuotaika, dovanomis. Jų veiduose švytėjo šilta šypsena. Tai jaunimui buvo didžiausia padėka.

 
Aušra Vitaitė, mokinių prezidentė

2016-10-04Camera

222

Visuomeninė organizacija ,,Gelbėkit vaikus“ šį rudenį pakvietė visas Lietuvos mokyklas dalyvauti jau III-AJAME SOLIDARUMO BĖGIME.

Solidarumo bėgimas yra organizacijos „Gelbėkit vaikus“ rengiamas projektas, kurio metu, subūrus vaikus bendrai sportinei veiklai, skatinamas solidarumas tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos bei įvairaus amžiaus moksleivių, plečiama pasaulėžiūra ir ugdoma tolerancija kitų vaikų atžvilgiu. Ši iniciatyva suteikia galimybę iš naujo pažvelgti į vaiko teises ir prisidėti prie kilnaus tikslo padedant kitiems.

Net 66 tūkst. moksleivių iš 366 mokyklų praeitų metų rudenį pasiryžo bėgti Solidarumo bėgime ir prisidėti prie pagalbos Lietuvos bei Zambijos vaikams.

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos mokiniai ir mokytojai rugsėjo 28 dieną trečią kartą dalyvavo SOLIDARUMO BĖGIME. Bėgime dalyvavo visi, pradedant mažaisiais mūsų gimnazijos pirmokais ir baigiant abiturientais. Pradinių klasių mokiniai savo simbolinį Solidarumo kilometrą bėgo stadione, o 5-8, Ig - IVg klasių mokiniai – Kaltinėnų Dvasingumo parke. Prie starto linijos Dvasingumo parke susibūrusius mokinius pasveikino gimnazijos direktorius, padėkojo už gerumą mokiniams, jų rėmėjams, bėgo kartu su visais simbolinį solidarumo kilometrą. Po bėgimo visiems dalyviams buvo įteikti visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ solidarumo padėkos raštai. Džiaugiamės šio projekto metu paaukota parama organizacijai „Gelbėkit vaikus“ – surinkta 150 eurų.

Dėkojame visiems už geranoriškumą, solidarumą. Jūsų pastangų ir solidarumo dėka tūkstančiai vaikų Lietuvoje bei Zambijoje gaus reikalingą pagalbą.

 
Edita Bagdonienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.
2016-09-30Camera

2222222

Spalio 10 diena -  pasaulinė košės diena, kuri įmonės ,,Malsena“ ir švietimo įstaigų iniciatyva kasmet minima ir Lietuvoje. Šioje akcijoje - projekte dalyvavo ir mūsų pradinių klasių ir priešmokyklinės grupės mokiniai. Pradinių klasių mokytojos vaikus supažindino su sveikos mitybos principais, sporto nauda ir valgė sveiką iš kokybiškų avižų pagamintą ,,Malsena“ košę. ,,Košės“ dienos tikslas, kad vaikai kasdien sąmoningai rinktųsi naudingus ir maistingus produktus ir atsisakytų nesveikų užkandžių.
 
Augenija Višinskienė, pradinių klasių mokytoja - metodininkė
2016-10-11Camera

22222

prezidentura              edukologijosusmm

    

  gelbtarnybavlkkapgvsiauliai

Jei nori būti sveikas, judėk. Jei nori būti gražus, judėk. Jei nori būti protingas, judėk (Iš senovės Rytų medicinos traktato). Šiuo šūkiu projekto „Nepaleiskim ateities iš rankų“ organizatoriai kvietė mokinius į sveikatingumo savaitę, kuri vyko rugsėjo 19 – 23 dienomis mūsų gimnazijoje. Sveikatingumo savaitės tikslas - skatinti gimnazijos mokinių fizinį aktyvumą. Klasių valandėlių metu mokiniai kartu su auklėtojomis žaidė įvairius sportinius žaidimus, organizavo kitas aktyvias fizines veiklas. Ig klasė buvo apdovanota paskatinimo prizu už išradingumą ir kūrybiškumą organizuojant sportinę veiklą.

Rugsėjo 22 dieną vyko bėgimo varžybos, kuriose galėjo dalyvauti visi norintys 5-8, Ig-IVg klasių mokiniai. Smagu, kad  šiose  varžybose savo jėgas išbandė nemažas skaičius mokinių.

Jau tapo tradicija su jaunimu dalyvauti adoracijose, Kaltinėnų bažnyčioje, bendradarbiaujant su aplinkinėmis bendruomenėmis ir dėkoti Dievui už gailestingumo metus. Kaltinėnų ateitininkės ir  jaunimas susirinkome rugsėjo 20 dieną, vakare į jaunimo budėjimą, kur skambant giesmėms, gitaroms, žvakių šviesoje, dėkojome už visas gyvenimo dovanas, jaunimą, mokyklą, parapiją, šeimas, artimuosius.

 
Ateitininkė Gabrielė Baužaitė.
2016-09-20Camera

22

 

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, remdamasis Škotijos patirtimi inicijuoja akciją ,,Apibėk mokyklą“, kurios tikslas paskatinti vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą.

Nuo rugsėjo 19 iki spalio 1 dienos mūsų mokyklos pradinukai ir priešmokyklinė grupė su savo mokytojomis dalyvauja akcijoje ,,Apibėk mokyklą“. Tai lengvai įgyvendinama priemonė. Jos įgyvendinimui nereikalinga sportinė apranga. Mokiniai bėga vilkėdami mokykloje vilkimą aprangą. Bėgimo laiku vaikai gali pabūti kartu su savo draugais ir pabendrauti su mokytoju kitoje aplinkoje. Vaikai pabuvę lauke gerai jaučiasi, jiems patinka bėgioti. Į klases jie sugrįžta žvalesni, linksmesni, darbingesni, atidesni ir aktyvesni.

 
Pradinių klasių metodinė grupė
2016-09-20Camera

2222

Rugsėjo 12 dieną Šilalėje lankėsi futbolo federacijos vykdomas projektas ,,Live Your Goals“ (Įgyvendink svajones). Mergaitės turėjo galimybę susipažinti su futbolo pagrindais ir smagiai praleisti laiką kartu su bendraamžėmis. Šiame festivalyje, kuris truko beveik tris valandas, dalyvavo ir mūsų mokyklos 1-8 klasių mergaitės, kurios patyrė nepamirštamų akimirkų smagioje ir turiningoje šventėje. Mergaitės patyrė netik puikią nuotaiką, bet buvo apdovanotos specialiais projekto marškinėliais ir gavo futbolo kamuolį.
 
Augenija Višinskienė, pradinių klasių mokytoja – metodininkė
2016-09-20Camera

2222

Rugsėjo 10 - 11d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių rankinio varžybų C pogrupio varžybos. Čia mūsų gimnazijos rankininkai įveikė Tauragės, Klaipėdos ir Kauno rinktines ir tapo nugalėtojais. Dabar laukia pusfinalio rungtynės, kur Kaltinėniškiai rungtyniaus su Vilniaus, Molėtų ir Utenos rinktinėmis.

Linas Kumža, komandos treneris
2016-09-15Camera

 

   
   

SWF file not found. Please check the path.

   

Lietuvių maža, mes galime išlikti tik savo mokslu, gabumais, darbštumu...

Aleksandras Stulginskis

   
Pamokų laikas
1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 11:05 - 11:50
5. 12:00 - 12:45
6. 12:55 - 13:40 
7. 13:50 - 14:35
   

Euro

   
Uniformų užsakymas
(dydžių lentelės)
uniformos
   

 Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas

   
© Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija