Rgs 2016
Pr An Tr Kt Pn Št Sk
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Nuorodos  

 

tamosilale1

smm

kuriame respublika

ES

Nemokama psichologinė pagalba

vaikujaunimo

   

Prisijungimas  

   

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, remdamasis Škotijos patirtimi inicijuoja akciją ,,Apibėk mokyklą“, kurios tikslas paskatinti vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą.

Nuo rugsėjo 19 iki spalio 1 dienos mūsų mokyklos pradinukai ir priešmokyklinė grupė su savo mokytojomis dalyvauja akcijoje ,,Apibėk mokyklą“. Tai lengvai įgyvendinama priemonė. Jos įgyvendinimui nereikalinga sportinė apranga. Mokiniai bėga vilkėdami mokykloje vilkimą aprangą. Bėgimo laiku vaikai gali pabūti kartu su savo draugais ir pabendrauti su mokytoju kitoje aplinkoje. Vaikai pabuvę lauke gerai jaučiasi, jiems patinka bėgioti. Į klases jie sugrįžta žvalesni, linksmesni, darbingesni, atidesni ir aktyvesni.

 
Pradinių klasių metodinė grupė
2016-09-20Camera

2222

Rugsėjo 12 dieną Šilalėje lankėsi futbolo federacijos vykdomas projektas ,,Live Your Goals“ (Įgyvendink svajones). Mergaitės turėjo galimybę susipažinti su futbolo pagrindais ir smagiai praleisti laiką kartu su bendraamžėmis. Šiame festivalyje, kuris truko beveik tris valandas, dalyvavo ir mūsų mokyklos 1-8 klasių mergaitės, kurios patyrė nepamirštamų akimirkų smagioje ir turiningoje šventėje. Mergaitės patyrė netik puikią nuotaiką, bet buvo apdovanotos specialiais projekto marškinėliais ir gavo futbolo kamuolį.
 
Augenija Višinskienė, pradinių klasių mokytoja – metodininkė
2016-09-20Camera

2222

Rugsėjo 10 - 11d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių rankinio varžybų C pogrupio varžybos. Čia mūsų gimnazijos rankininkai įveikė Tauragės, Klaipėdos ir Kauno rinktines ir tapo nugalėtojais. Dabar laukia pusfinalio rungtynės, kur Kaltinėniškiai rungtyniaus su Vilniaus, Molėtų ir Utenos rinktinėmis.

Linas Kumža, komandos treneris
2016-09-15Camera

 

Per žemę jau rugsėjis eina...

Aš jau girdžiu jo skambią dainą,

Jai pritaria skardus varpelis,

Žiedų žiedais nuklotas kelias...

Šiais žodžiais Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos abiturientai pasveikino visus, susirinkusius į mokslo metų pradžios šventę, vykusią Kaltinėnų šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje. Šiemet rugsėjo 1-osios skambutis į klases sukvietė 307 mokinius, pirmą kartą jis nuskambėjo   12 pirmokų. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos Bijotų daugiafunkciniame centre naujus mokslo metus pradėjo 23 ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokiniai. Sėkmės visiems naujais 2016-2017 mokslo metais!

Edita Bagdonienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Ar girdi - ir vėl skambutis aidi.
Vadovėliuose nubudo raidės.
Į klases plačiai duris atvėręs
Grįžta vasaros takais rugsėjis.
Ir po paslaptingą mokslo šalį
Leidžiasi keliaut visi, kas gali.

 

Mieli mokiniai ir tėveliai,

Kviečiame visus rugsėjo 1 dieną į Mokslo metų pradžios šventę Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijoje!

Šventės programa:

8.00 val. – pirmoji pamoka su klasių auklėtojais Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijoje;

9.00 val. – Mokslo metų pradžios šventė ir Šv. Mišios Kaltinėnų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje.

Susitikimai su klasių auklėtojais vyks šiuose kabinetuose >>>

                                                                

                                                                   Gimnazijos administracija

Dar pavasarį Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija inicijavo, o Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla organizavo respublikinį mokinių kūrybinių darbų konkursą - parodą „Tu Mums viena“. Šio konkurso tikslas buvo populiarinti Lietuvos moksleivių Dainų švenčių tradicijas ir istoriją, ugdyti mokinių pilietiškumą ir kultūrinę savimonę, puoselėti jų kūrybinius ir meninius gebėjimus. Konkursui buvo pateiktos kelios temos, atspindinčios pagrindinius konkurso tikslus. Moksleiviai nuo 7 iki 18 metų iš 85 Lietuvos mokyklų konkursui pateikė apie 680 darbų, atliktų įvairiomis technikomis. Nors darbai įvairūs savo temomis ir atlikimo technikomis, tačiau visi kalba apie praeitį ir dabartį, papročius, tradicijas, meilę gimtinei ir jos grožį. Visuose darbuose stengtasi atkurti tautiškumą, etnografiją, senovės buitį, memorialinius paminklus.

Šio respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso laureate savo amžiaus grupėje tapo ir Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos mokinė Augustė Mižutavičiūtė. Nugalėtoja buvo apdovanota LR ŠMM diplomu ir vertingais prizais, o jos mokytoja, dailės studijos „Paletė“ vadovė Laima Šepikaitė, padėkos raštu ir albumu.

Labai smagu, kad laureatams skirtus diplomus ir mokytojų padėkos raštus Švietimo ir mokslo ministerija papuošė mūsų gimnazijos mokinės Gintarės Aleksiejūnaitės kompozicija.

„Kiekviena iniciatyva, renginys, kuris suteikia mūsų kasdienybei daugiau grožio ir gėrio, yra prasmingas“,- sako švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė. Tad kurkime kuo daugiau grožio ir gėrio aplink save.

 
Daiva Mižutavičienė
2016-07-14

Per nužydėjusių pienių pievas, pro obelų sodus atėjo ši ilgai laukta diena. Už jos paliko mokslo metai: išmoktos ir neišmoktos pamokos, skaityti vadovėliai ir prirašyti sąsiuviniai, dar neužmirštos išdaigos.

Paskutinė mokslo metų diena mūsų gimnazijoje buvo sportiškai šventiška. Ji prasidėjo klasės atsisveikinimo valandėle. Tai buvo laikas, skirtas pasidžiaugti klasių pasiekimais per mokslo metus, palinkėjimams vasarai.

Ši diena ypač svarbi 26 antrokams gimnazistams, kuriems įteikti pagrindinio ugdymo pasiekimų pažymėjimai. O šventę jiems padovanojo Iga ir Igb klasių mokiniai su savo auklėtojomis Nijole Montviliene ir Nomeda Kasmauskaite.

Jie surengė nominacijų šou su garsiomis Lietuvos bei užsienio „žvaigždėmis“, kuris prasidėjo originaliu „domino“ šokiu. Niekam netrūko dėmesio, šypsenų, aplodismentų.

Vėliau visus pakvietė pajudėti futbolo, krepšinio, tinklinio, badmintono, smiginio, orientacinės varžybos. Nors diena buvo karšta, stebino dalyvių aktyvumas.

Birželio 1-ąją - Tarptautinę vaikų gynimo dieną - Tauragėje vyko UNICEF vaikų bėgimas, kurį organizavo UNICEF Lietuva, Tauragės rajono savivaldybė ir Tauragės Europe Direct informacijos centras. Tai pirmasis toks bėgimas. Renginio globėja Lietuvoje ir Tauragėje – Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. UNICEF vaikų bėgimas – tai labdaringas renginys, kurio metu vaikai aukojo vaikams. Kiekvienas užsiregistravęs bėgime, aukojo 5 eurus, kurie šiais metais keliaus Mozambiko vaikams. Renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos 3, 4 klasių pradinukų komanda (vadovė A. Višinskienė). Stebėjo koncertą, dalyvavo žaidimuose. Bėgo 500 metrų. Kiekvienas bėgikas gavo medalį bei marškinėlius. Juos įteikė žinomi žmonės: olimpinis čempionas Virginijus Alekna, aktoriai Virginija Kochanskytė, Eglė Jackaitė, Giedrius Savickas, dainininkai Mantas Jankavičius, Juozas Liesis, renginių vedėjas Remigijus Žiogas. Vaikams tai paliko didelį įspūdį.
 
Augenija Višinskienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė
2016-06-02Camera

2

Aš maža, gležna gyvybės sėkla,

Pati išdygti negaliu.

Tad jei sėsite mane abejingai - užaugsiu menka,

Jei sėsite mane su meile - užaugsiu derlinga.

Globokite, mylėkite mane. Aš Jūsų vaikas!

Justinas Marcinkevičius

Gegužės 31 dieną pro išsirikiavusių pradinukų būrį linksmi ketvirtokai į salę atvedė priešmokyklinukus. Juos atlydėjo tėveliai, mokytojai, vadovai, svečiai. Šventę pradėjo vedantieji trečiokai: Marius ir Smiltė. Į salę įbėgusi Pepė Ilgakojinė perskaitė laišką, kuriame parašyta, kad šiandien Paskutinio skambučio šventė, ketvirtokų pagerbimo šventė, nes jie palieka pradinę mokyklą, pradeda naują mokymosi etapą. Pepės perskaitytas laiškas buvo nuo vasaros. Vasara pradinukams atsiuntė sugalvotas užduotis, kurias šiandien turėjo atlikti (kiekvienos klasės programos numeris). Po ketvirtokų pasirodymo, trečiokai įteikė jiems po obuolį, kaip pirmą vaisių subrandintą pradinėje mokykloje, sklidiną jų minčių, troškimų bei idėjų. Ketvirtokai, palikdami sceną, paleido fejerverkus. Toliau ketvirtokai klausėsi nufilmuotus kiekvienos klasės linkėjimus. Trečiokai jiems įteikė balionus su užrašais. Vasaros užduoties atlikti į sceną Pepė pakvietė mokyklos direktorių ir pavaduotoją. Jie įteikė pradinukams daug padėkų, diplomų už puikų mokymąsi, gerą pamokų lankymą, aktyvią visuomeninę veiklą, už dalyvavimą edukaciniame konkurse ,,Olympis” ir kita. Vadovai palinkėjo saugios ir turiningos vasaros.

Šventės organizatoriai - trečiokai ir jų mokytoja Augenija Višinskienė

2016-05-31Camera

222222222222

   
   

SWF file not found. Please check the path.

   

Lietuvių maža, mes galime išlikti tik savo mokslu, gabumais, darbštumu...

Aleksandras Stulginskis

   
Pamokų laikas
1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 11:05 - 11:50
5. 12:00 - 12:45
6. 12:55 - 13:40 
7. 13:50 - 14:35
   

Euro

   
Uniformų užsakymas
(dydžių lentelės)
uniformos
   

 Hey.lt - Nemokamas lankytojø skaitliukas

   
© Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija