Sveikiname Gabiją Šerpetauskytę (IIg kl., muzikos mokytoja Ilona Raudonienė), muzikos olimpiados rajoniniame etape laimėjus II-ąją vietą!

Sveikiname Justą Ašmoną (kūno kultūros mokytojas Severinas Čėsna), lengvosios atletikos vaikų „Žemaitijos taurė 2019“ I etapo varžybose rutulio stūmimo rungtyje iškovojus III vietą!

Sveikiname gimnazijos merginų komandą (kūno kultūros mokytoja Vilma Šimkuvienė), 2018-2019 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių tinklinio varžybose iškovojusią III-iąją vietą: Agnę Pociūtę (IIIg kl.), Agnę Gudauskaitę (IIg kl.), Gerdą Šiušaitę (Iga kl.), Austėją Dambrauskaitę (Iga kl.), Ernestą Lasauskaitę (Iga kl.), Gabrielę Dinapaitę (Iga kl.), Gintarę Aleksėjūnaitę (Iga kl.)!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą (kūno kultūros mokytoja Vilma Šimkuvienė), 2018-2019 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių tinklinio varžybose iškovojusią II-ąją vietą: Beną Siautilą (Iga kl.), Justą Gailių (Iga kl.), Aidą Betingį (Iga kl.), Nedą Gusarovą (Iga kl.), Karolį Elkimavičių (Iga kl.), Luką Pundiną (IIIg kl.), Justą Čėsną (IIg kl.)!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą (kūno kultūros mokytojas Linas Kumža), 2018-2019 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų rankinio zoninėse varžybose laimėjusią II-ąją vietą: Rapolą Siautilą (IIg kl.), Nedą Gusarovą (Iga kl.), Nojų Gusarovą (Iga kl.), Matą Noreiką (Iga kl.), Luką Kryžinauską (Iga kl.),  Arminą Zdanavičių (8 kl.), Skirmantą Bambalą (8 kl.), Gediminą Petrylą (8 kl.), Eligijų Katauską (7 kl.), Airidą  Zdanavičių (6 kl.), Emilį Norgailą (6 kl.)!

Sveikiname IIg klasės mokinę Austėją Jurgaitytę, rajoniniame biologijos olimpiados etape laimėjusią I-ąją vietą, IVg klasės mokinę Deimantę Košytę – laimėjusią III-iąją vietą! Olimpiadai gimnazistėms pasiruošti padėjo biologijos mokytoja Ligita Martinavičienė.

Sausio 19 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos jaunučių čempionatas, kuriame sėkmingai dalyvavo ir mūsų gimnazijos lengvaatlečiai, treniruojami kūno kultūros mokytojo Severino Čėsnos. Rutulio stūmimo rungtyje Ernesta Lasauskaitė (Iga kl.) iškovojo I-ąją , Evaldas Katauskas (8 kl.) – II-ąją, o Emilija Ašmonaitė (7 kl.) – III-iąją vietą. Sveikiname ir džiaugiamės gimnazijos mokinių sėkmingais startais!

Iga klasės mokinę Guodą Baltutytę (matematikos mokytoja Reda Bartkuvienė), rajoniniame matematikos olimpiados etape laimėjusią I-ąją vietą!

Sveikiname rajoninio chemijos olimpiados etapo prizininkus:
Iga klasės mokinį Edviną Bartašių, laimėjusį I-ąją vietą,
Iga klasės mokinį Justą Gailių, laimėjusį III-iąją vietą,
IIg klasės mokinę Agnę Gudauskaitę, laimėjusią II-ąją vietą,
IVg klasės mokinę Deimantę Košytę, laimėjusią III-iąją vietą!
Mokiniams olimpiadai pasiruošti padėjo chemijos mokytoja metodininkė Nijolė Girjotaitė.

Sveikiname IIIg klasės mokinį Paulių Lapinską (anglų kalbos mokytoja Nijolė Montvilienė), rajoniniame anglų kalbos olimpiados etape laimėjusį II-ąją vietą!

Sveikiname 7 klasės mokinę Raimoną Pociūtę (mokytoja Asta Kinderienė), rajoniniame jaunųjų filologų konkurso etape laimėjusią I-ąją vietą!
Sveikiname Epistolinio rašinio konkurso prizininkes:
 Katrę Urbonaitę (7 klasė, lietuvių kalbos mokytoja Asta Kinderienė), laimėjusią II-ąją vietą,
Brigitą Koncevičiūtę (7 klasė, lietuvių kalbos mokytoja Asta Kinderienė), laimėjusią III-iąją vietą,
Vaidą Kasparavičiūtę (8 klasė, lietuvių kalbos mokytoja Ligita Andrijauskienė), laimėjusią III-ąją vietą!

Sveikiname gimnazijos vaikinų komandą (kūno kultūros mokytojas Petras Grinaveckas), 2018-2019 m.m. Šilalės rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3×3varžybose iškovojusią III-iąją vietą: Antaną Klapatauskį (IIg kl.), Rapolą Siautilą (IIg kl.), Luką Pundiną (IIIg kl.), Deividą Dinapą (IIg kl.), Nedą Gusarovą (Iga kl.), Nojų Gusarovą (Iga kl.) ir Luką Kryžinauską (Iga kl.)!

Sausio 5 dieną Klaipėdoje vyko lengvosios atletikos jaunučių ir jaunių „Žemaitijos taurė 2019“ I etapo varžybos, kuriose dalyvavo gimnazijos lengvaatlečiai su treneriu, kūno kultūros mokytoju Severinu Čėsna. Jose Aistė Mižutavičiūtė (8 kl.) šuolio į tolį rungtyje iškovojo I-ąją vietą, Evaldas Katauskas (8 kl.) ir Ernesta Lasauskaitė (Iga kl.) rutulio stūmimo rungtyje iškovojo I-ąją vietą. Emilija Ašmonaitė (7 kl.) šioje rungtyje laimėjo II-ąją vietą. Gabrielė Kasputytė (IIg kl.) jaunių tarpe trišuolio rungtyje tapo II-osios vietos laimėtoja. Džiaugiamės ir linkime sėkmės kituose varžybų etapuose!